4 * hvězdičkové hotely ve Vallettě

Hledáte ubytování ve Vallettě na vyšší úrovni, ale přesto byste rádi nějakou lepší cenu? Právě pro Vás je určena naše nabídka 4 hvězdičkových hotelů ve Vallettě. Nabídnou služby na vysoké úrovni, ale přece jen cena zůstane přijatelná.
Řadit dle:


4 result nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. AX The Saint John StarStarStarStar

Foto: AX The Saint John
Pokojů: 21
Hodnocení hostů
89 %

Featuring free WiFi and views of the city's rooftops, The Saint John - AX Hotels offers modern accommodation in Malta's capital Valletta. The property is 5 minutes' walk from St. John's Co-Cathedral.


2. Domus Zamittello StarStarStarStar

Foto: Domus Zamittello
Pokojů: 21
Hodnocení hostů
96 %

Domus Zamittello offers luxury accommodation in a restored 17th century palazzo in Valletta. The property is just as one enters Valletta, overlooking Republic Street and Freedom Square.


3. Palais Le Brun StarStarStarStar

Foto: Palais Le Brun
Pokojů: 28
Hodnocení hostů
92 %

Located in Valletta's city centre, Palais Le Brun boasts an outdoor swimming pool, fitness centre and terrace. Among the facilities of this property are a restaurant, a 24-hour front desk and a shared lounge, along with free WiFi.


4. La Falconeria StarStarStarStar

Foto: La Falconeria
Pokojů: 43
Hodnocení hostů
90 %

Hotel La Falconeria se nachází ve Vallettě a nabízí fitness centrum a krytý bazén, bar, à la carte restauraci a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Elegantně zařízené pokoje jsou klimatizované a mají TV s plochou obrazovkou.


4 result nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: